Înapoi la știri

Lebedele au ieșit la plimbare pe malul lacului Tăbăcărie

02 Jun 2024
1 minut min
Maria Simionescu
Constănțenii care au ajuns duminică seară în parcul Tăbăcărie au avut parte de imagini încântătoare. Lebedele de pe lac au ieșit la o plimbare pe mal și s-au lăsat fotografiate. Câteva imagini, mai jos. Puteți urmări Constanța 100% și pe Google News sau canalul de WhatsApp. Conținutul website-ului www.ct100.ro este destinat exclusiv informării publice. Toate informațiile publicate pe acest site sunt protejate de către prevederile naționale și internaționale legale în vigoare. Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea, precum şi orice modalitate de exploatare a conținutului acestui website.
Alte postari din Social
Social

Captură de bunuri contrafăcute în Portul Isaccea

Pe data de 09 septembrie 2024, polițiștii de frontieră din cadrul Garzii de Coastă au demarat o anchetă privind infracțiunea de punere în circulație a unor produse ce purtau mărci identice sau similare cu mărci înregistrate. Ancheta a fost inițiată în urma unor controale desfășurate între 3 și 9 septembrie 2024.

Social

Incident violent confirmat de poliție

Poliția a fost chemată la fața locului pentru a investiga un incident recent. Oamenii legii au confirmat că informațiile primite sunt corecte.

Social

Perioada actuală aduce reduceri semnificative pentru turiști

Turiștii care plănuiesc o escapadă au ocazia să beneficieze de tarife extrem de avantajoase în această perioadă. Comparativ cu sezonul de vârf, prețurile pentru cazare au scăzut considerabil, având astfel opțiuni pentru toate bugetele.

Acasa Recente Radio Județe